Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Алюміній, Абразив, Сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Зернистість | 150 |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Шліфувальні круги 14А сірі
Наждачні круги марки 14А — це абразивні інструменти, виготовлені на основі електрокорунду нормального. Вони призначені для зовнішнього та внутрішнього шліфування різних металів, включаючи сталь середньої твердості, чавун, кольорові метали.
Коло має діаметр 125 мм, товщина -16, посадка - 32 мм. Дрібне зерно.
У нас в Шліфпрайд ви знайдете інструмент, який відповідає вашим потребам у точності обробки. Звертайтесь!
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴

