Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Камінь, Цегла, Абразив, Сталь, Латунь, Хром |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
| Зернистість | На пітінню |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Твердість | На пітінню |
Електрокорундові шліфувальні круги 25А
Шліфувальні круги з електрокорунду є універсальними і надійними інструментами для широкого спектру завдань з обробки поверхонь.
Замовляйте шліфувальні круги з електрокорунду в нашому магазині "Шліфпрайд" вже сьогодні і переконайтесь у їх відмінних властивостях! За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

