Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Камінь, Бетон, Плитка, Абразив, Сталь, Латунь, Лак, Пластик, Тверда деревина, Оргскло, Металопластик |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію (ALOX) |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Зернистість | На пітінню |
| Твердість | На пітінню |
Електрокорундові шліфувальні круги 25А
Шліфувальні круги з електрокорунду є універсальними і надійними інструментами для широкого спектру завдань з обробки поверхонь.
Розмір круга:
-зовнішній діаметр - 125 мм
-товщина - 6 мм;
посадковий отвір - 32 мм.
Замовляйте шліфувальні круги з електрокорунду в нашому магазині "Шліфпрайд" вже сьогодні і переконайтесь у їх відмінних властивостях!
За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴

