Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип абразивних матеріалів | Електрокорунд |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Обробка матеріалу | Сталь, інструментальні стали, нержавіюча сталь, титанові сплави, метал, кераміка, камінь, бетон, пластики, композити |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Матеріал кола | Оксид алюмінію |
| Зернистість | На пітінню |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Нове |
| Твердість | На пітінню |
Шліфувальні круги 25А
Шліфувальні круги з електрокорунду є універсальними і надійними інструментами для широкого спектру завдань з обробки поверхонь.
Замовляйте шліфувальні круги з електрокорунду в нашому магазині "Шліфпрайд" вже сьогодні і переконайтесь у їх відмінних властивостях! За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

