Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Цегла, Абразив, Сталь, Латунь, Хром |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
Шліфувальні круги 25А
Шліфувальні круги з електрокорунду є універсальними і надійними інструментами для широкого спектру завдань з обробки поверхонь.
Розмір круга:
-зовнішній діаметр- 200 мм;
Товщина - 13 мм;
посадковий отвір - 32 мм.
Замовляйте шліфувальні круги з електрокорунду в нашому магазині "Шліфпрайд" вже сьогодні і переконайтесь у їх відмінних властивостях! За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

