Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип за походженням | Синтетичні |
| Тип абразивних матеріалів | Електрокорунд |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 250 мм |
| Обробка матеріалу | Сталь, метал |
| Посадковий діаметр | 76 мм |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Нове |
Наждачні круги 25А
Шліфувальні круги з електрокорунду є універсальними і надійними інструментами для широкого спектру завдань з обробки поверхонь.
Розмір круга:
-зовнішній круг - 250 мм;
-товщина - 25 мм;
посадковий отвір - 76 мм.
Замовляйте шліфувальні круги з електрокорунду в нашому магазині "Шліфпрайд" вже сьогодні і переконайтесь у їх відмінних властивостях! За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴

