Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Бронза, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Графіт, Камінь, Плитка, Граніт |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Тип зв'язки | Керамічна |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Тверда сталь, чавун, алюміній |
| Матеріал | Хромтитан |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Товщина | 50 мм |
| Діаметр посадкового штоку | 6 мм |
Головки шліфувальні 92А хром-титан
Для обробки металевих поверхонь, таких як сталь, чавун і сплави, які потребують високої точності та тривалого терміну служби інструмента.
Магазин "Шліфпрайд" стане вашим надійним партнером у виборі та закупівлі шліфувальних інструментів. Ми раді допомогти вам досягти найкращих результатів у ваших проектах.
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴

