Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Алюміній, Нержавіюча сталь, Дерево, Загартована сталь, Граніт, Пластик, Абразив |
| Матеріал | Електрокорунд |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Тип зв'язки | Керамічна |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Висота | 40 мм |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Діаметр посадкового штоку | 6 мм |
Шліфувальні головки
Оксид алюмінію відмінно підходить для обробки різних металів, таких як сталь, чавун, і сплави, завдяки своїй твердій і зносостійкій природі.
Замовити шліфувальні головки ви можете в нашому магазині "Шліфпрайд".
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

