Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Шліфування, заточка |
| Внешний диаметр | 150 мм |
| Материал круга | Оксид алюмінію нормальний |
| Обработка материала | Метал, інструментальна сталь |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Толщина | 16 мм |
Тарілка шліфувальна
Шліфувальні тарілки — це абразивні інструменти у формі диска або тарілки, які використовуються для обробки поверхонь шляхом шліфування. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і з різними видами абразивного покриття.
Використовують для обробки металевих поверхонь, заточки інстументальних сталей.
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴

