Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Шлифование |
| Внешний диаметр | 200 мм |
| Материал круга | Оксид алюмінію нормальний |
| Обработка материала | Заточка пил, інструментальна сталь |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Толщина | 20 мм |
Тарілка шліфувальна
Шліфувальні тарілки — це абразивні інструменти у формі диска або тарілки, які використовуються для обробки поверхонь шляхом шліфування. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і з різними видами абразивного покриття.
Застосовується абразивний круг для оброблення сталі, заліза, латуні, ківкого чавуну, бронзи.
Тарілки шліфувальні в асортименті в магазині "Шліпрайд".
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴

