Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Шлифование |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Материал круга | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Мідь, нержавіюча сталь, чавун |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 13 мм |
Тарілка шліфувальна 25А
Шліфувальні тарілки — це абразивні інструменти у формі диска або тарілки, які використовуються для обробки поверхонь шляхом шліфування. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і з різними видами абразивного покриття.
Використовують для оброблення металу, нержавіючої сталі, загартованої сталі, міді, алюмінію.
Информация для заказа
- Цена: 210 ₴

