Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Шлифование |
| Внешний диаметр | 175 мм |
| Материал круга | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Тверда сталь, метал |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Толщина | 16 мм |
Тарілка шліфувальна 25А
Шліфувальні тарілки — це абразивні інструменти у формі диска або тарілки, які використовуються для обробки поверхонь шляхом шліфування. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і з різними видами абразивного покриття.
Використовують для обробки твердої сталі, чавуну, металу, а також для заочки пил та ланців.
Информация для заказа
- Цена: 342 ₴

