Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Шліфування, заточка |
| Внешний диаметр | 200 мм |
| Материал круга | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Легована сталь, заточка пил та ланців, чавун |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Толщина | 20 мм |
Тарілка шліфувальна 25А електрокорунд
Шліфувальні тарілки — це абразивні інструменти у формі диска або тарілки, які використовуються для обробки поверхонь шляхом шліфування. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і з різними видами абразивного покриття.
Заточна тарілка металу, твердим сталям, чавуну.
Информация для заказа
- Цена: 482 ₴

