Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Бетон, Кераміка, Цегла, Абразив, Сталь, Пінобетон, Газобетон, Залізобетон, Ракушняк, Тверда деревина, Оргскло, Штучний камінь, Металопластик, Скло |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Карбід кремнію зелений 64стебла селери |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 127 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Посадковий діаметр | 127 мм |
Круги шліфувальні 64С карбід кремнію
Круги з карбіду кремнію — це абразивні інструменти, виготовлені з карбіду кремнію, які використовуються для шліфування,обробки різних матеріалів. Карбід кремнію (SiC) — це надзвичайно твердий і зносостійкий матеріал, який забезпечує ефективну обробку матеріалів, особливо твердих і крихких.Круги з карбіду кремнію добре підходять для шліфування таких металів, як чавун і м’які метали. Вони також використовуються для обробки сплавів, які можуть бути занадто твердими для традиційних абразивів.
Магазин "Шліфпрайд" пропонує великий асортимент шліфувальних кругів для різних потреб і типів обробки. Ми допоможемо вам підібрати ідеальний круг відповідно до ваших вимог.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴

