Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Карбид кремния |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Шлифование |
| Внешний диаметр | 200 мм |
| Обработка материала | Побідит, мідь, тверді сталі |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Толщина | 20 мм |
Шліфувальна тарілка 64С
Застосовують для роботи з твердими сплавами, жароміцними сталями, мідь, алюмінієм,скло,граніт, дорогоцінні камені, вогнетривкі матеріали. Тарілка зовнішній діаметр - 200 мм, висота - 20 мм, посадковий діаметр - 32 мм.
Информация для заказа
- Цена: 530 ₴

