Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Шліфування, заточування |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Материал круга | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Інструментальна сталь, метал |
| Посадочный диаметр | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 8 мм |
Шліфувальна тарілка-скос 25А для заточки пил
Диск застосовують для заточки дискових, ручних пил з великим зубом. Оксид алюмінію (електрокорунд) - твердий матеріал , який відмінно тримає грань, високу стійкість до зношування, що забезпечує їх тривалий термін служби. Це робить їх вигідним вибором для професіоналів і любителів, які цінують якість і ефективність.
Информация для заказа
- Цена: 230 ₴

