Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Шліфування, заточування |
| Внешний диаметр | 150 мм |
| Материал круга | Оксид алюмінію (електрокорунд) |
| Обработка материала | Інструментальна сталь, метал |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Толщина | 8 мм |
Шліфувальна тарілка 14А скос
Шліфувальні тарілки зі скосом є універсальними інструментами, які дозволяють виконувати широкий спектр обробки матеріалів з високою точністю і ефективністю.
Скос по краях допомагає краще доступати до важкодоступних місць і кутів, що є особливо корисним при шліфуванні деталей з внутрішніми або зовнішніми кутами.
Використовують для інструментальної сталі, заточування пилок по дереву без напайок.
Информация для заказа
- Цена: 170 ₴

