Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Заточування, шліфування |
| Внешний диаметр | 175 мм |
| Материал | Оксид алюмінію нормальний |
| Обработка материала | Заточка пил, ланців |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Толщина | 8 мм |
Шліфувальна тарілка 14А 175/8/32
Шліфувальні тарілки зі скосом — це інструменти, які використовуються в обробці матеріалів, таких як метал, дерево, камінь або кераміка. Вони мають певний нахил або скос по краях, що робить їх корисними в ряді застосувань. Скоси дозволяють зручно обробляти внутрішні і зовнішні кути, що особливо корисно для створення профілів або обробки деталей, де звичайні шліфувальні інструменти можуть бути неефективними.
Пропонуємо вам шліфувальні тарілки зі скосом в асортименті.
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴

