Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Заточування, шліфування |
| Внешний диаметр | 150 мм |
| Обработка материала | Тверді сплави |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 8 мм |
Заточні тарілки 64С
Шліфувальний круг в формі тарілки-скоса з карбід кремнію зеленого 64С дозволяє виконувати якісну заточку дискових пил по дереву з напайками з твердих сплавів.
Тарілчастий круг має такі розміри:
- зовнішній діаметр 150 мм;
- внутрішній діаметр 32 мм;
-висота 8 мм.
Информация для заказа
- Цена: 240 ₴

