Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Толщина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 150 мм |
| Обработка материала | Тверді сплави, побідит |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Материал | Карбид кремния |
| Вид обработки | Заточування |
Заточний шліфувальний круг 64С.
Пропонуємо вам шліфувальний круг у вигляді тарілки-скоса, що виготовлений з карбід кремнію . Використовують для заточки дискових, ручних пил по дереву з напайками з твердих сплавів.
Тарілчастий круг має такі розміри:
- зовнішній діаметр 150 мм;
- внутрішній діаметр 32 мм
-висота 10 мм.
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴

