Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Заточування, Шліфування |
| Внешний диаметр | 150 мм |
| Материал | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Заточування стрічкових пил |
| Посадочный диаметр | 12.7 мм |
| Толщина | 6 мм |
Заточний круг
Заточний круг польського виробника Andre для заточування пил та ріжучого інструменту ви можете придбати в нашому магазині "Шліфпрайд".
Розміри круга:
-зовнішній діаметр- 150 мм;
-посадковий діаметр - 12.7
-висота - 6 мм.
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴

