Диск заточний 105/4.8/22 для пил, ланцюгів
120 ₴
- В наличии
- Код: SP-ZATOCKA PYL 105/4.8/22
Диск заточний 105/4.8/22 для пил, ланцюгівВ наличии
120 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Толщина | 4.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 105 мм |
| Обработка материала | Заточування пил, ланців |
| Посадочный диаметр | 10 мм |
| Материал круга | Хромтитанистий електрокорунд |
| Вид обработки | Заточування |
Круг для заточування ланців, елекропил
Круги для заточування пил, ланцюгів з електрокорунду хромтитанистого — це специфічний тип інструментів, що використовуються для точного і ефективного заточування ріжучих частин.
Електрокорунд хромтитанистий — це спеціальний вид абразивного матеріалу, який виготовляється шляхом спікання корунду з додаванням хрому та титану. Цей матеріал має високу твердість і зносостійкість, що робить його ідеальним для обробки твердих металів.
Завдяки гострим і стійким абразивним часткам, круги забезпечують швидке і ефективне заточування ріжучих інструментів, таких як пилки і ланцюги.Якщо у вас є конкретні питання або потреби, не соромтеся звертатися ми радо дпопоможемо Вам!
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴
