Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 20 мм |
| Зернистость | Р400 |
| Материал | Оксид алюмінію білий |
| Обработка материала | Сталь |
| Назначение | Заточування інструментальної сталі |
| Ширина | 10 мм |
Заточувальний брусок з білого електрокорунду
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Використання бруска з зернистістю Р400 дозволяє досягти високої точності та чистоти, що робить його корисним для останніх етапів заточування та обробки інструментів.
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴

