Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 25 мм |
| Зернистость | Р80 |
| Материал | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Сталь |
| Назначение | Заточування ножів |
| Ширина | 8 мм |
Заточувальний брусок з електрокорунду
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Р80 є крупним зерном,яке здатне швидко знімати матеріал. Це робить його ефективним для обробки грубих поверхонь. Зазвичай використовується для початкового формування або вирівнювання поверхонь.
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴

