Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 мм |
| Зернистість | Р120 |
| Матеріал | Оксид алюмінію |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Призначення | Заточування ножів |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 25 мм |
Заточувальний брусок з оксид алюмінію
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Р100 є крупним зерном,яке здатне швидко знімати матеріал. Це робить його ефективним для обробки грубих поверхонь. Зазвичай використовується для початкового формування або вирівнювання поверхонь.
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

