Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Зернистость | Р180 |
| Материал | Електрокорунд білий |
| Обработка материала | Сталь |
| Назначение | Заточування ножів, інструментів |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 25 мм |
Заточувальний брусок з електрокорунда білого
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Брусок з 180 гріт є дуже корисним для досягнення гладкої поверхні на проміжних етапах обробки, забезпечуючи високу якість підготовки перед переходом до фінішної обробки.
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴

