Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Зернистость | Р240 |
| Материал | Електрокорунд білий |
| Обработка материала | Сталь |
| Назначение | Заточування ножів |
| Состояние | Новиий |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 25 мм |
Затосувальний брусок з електрокорунду білого
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Брусок з зернистістю 240 гріт є досить тонким абразивом, який зазвичай використовується для тонкої обробки та підготовки поверхні до фінішної обробки.
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴

