Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Зернистость | Р120 |
| Материал | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Інстументальна сталь, легована сталь, метал, нержавіючаа сталь |
| Назначение | Заточування ножів, інструментів |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 80 мм |
Заточувальний брусок
120 гріт відноситься до середньо-грубої зернистості. Зерна абразиву у брусках з таким грітом середнього розміру, що дозволяє знімати помірну кількість матеріалу та усувати видимі дефекти на поверхні.
Цей брусок підходить для середніх етапів обробки, коли потрібно досягти рівної поверхні або підготувати її до подальшої обробки.
Завдяки своєму розміру, брусок підходить для заточування інструментів, таких як ножі, стамески, і інші ріжучі інструменти. Ширина дозволяє обробляти великі поверхні або кромки.
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴

