Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм |
| Матеріал | Електрокорунд білий |
| Обробка матеріалу | Сталь, метал |
| Призначення | Заточування інструментальних сталей |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 40 мм |
Заточувальний брусок
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Брусок з зерном Р150 - проміжний етап заточування матеріалу, який допомагає усунути дефекти після грубого оброблення та підготувати поверхню до більш детальної і тонкої обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

