Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм |
| Матеріал | Електрокорунд білий |
| Обробка матеріалу | Сталь, метал |
| Призначення | Заточування ножів, ріжучого інструменту |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 50 мм |
Заточувальний брусок
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Р80 є крупним зерном,яке здатне швидко знімати матеріал. Це робить його ефективним для обробки грубих поверхонь. Зазвичай використовується для початкового формування або вирівнювання поверхонь.
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

