Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Сталь, метал, дерево, пластик |
| Назначение | Заточування ножів, манікюрного інструменту, садового інструменту, ковзани. |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 50 мм |
Заточувальний брусок
Брусок з 280 гріт допомагає досягти більшої чистоти поверхні, усуваючи дрібні подряпини і нерівності, що залишилися після обробки менш дрібними брусками.
Може використовуватися як передостанній етап обробки перед поліруванням для отримання майже ідеальної гладкості.
Підходить для точного заточування інструментів, таких як ножі або інструменти для обробки дерева, де потрібен дуже високий рівень точності та чистоти, а завдяки своїм розмірам може охопити більшу поверхню або кромку.
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴

