Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 60 мм |
| Матеріал | Оксид алюмінію |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, метал |
| Призначення | Заточування ріжучого інструменту: ножі, ножиці, коси, стамески. Оброблення дерева |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 25 мм |
Заточувальний брусок
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Брусок з зерном Р150 - проміжний етап заточування матеріалу, який допомагає усунути дефекти після грубого оброблення та підготувати поверхню до більш детальної і тонкої обробки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

