Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Загартована, нержавіюча сталь, метал, дерево |
| Назначение | Заточування ріжучих інструментів, ковзанів. Обробка дерева. |
| Толщина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
Заточувальний брусок
120 гріт відноситься до середньо-грубої зернистості. Зерна абразиву у брусках з таким грітом середнього розміру, що дозволяє знімати помірну кількість матеріалу та усувати видимі дефекти на поверхні.
Цей брусок підходить для середніх етапів обробки, коли потрібно досягти рівної поверхні або підготувати її до подальшої обробки.
Завдяки своєму розміру, брусок підходить для заточування інструментів, таких як ножі, стамески, і інші ріжучі інструменти.
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴

