| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Зернистость | 40 grit |
| Материал | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Сталь, метал, дерево |
| Назначение | Заточування ріжучих інструментів, ковзанів. Обробка дерева. |
| Толщина | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
Заточуваний брусок
Брусок з білого електрокорунду з зернистістю 40 гріт є потужним інструментом для початкової грубої обробки і відновлення інструментів, що забезпечує швидке видалення матеріалу і підготовку для подальшої заточки і полірування.Формування базової геометрії леза або інструмента.Перед використанням брусок можна замочити у воді на кілька хвилин для зменшення нагрівання і поліпшення результату заточування. Застосовують для відновлення лез ножів, які мають великі затуплення або пошкодження. Після грубої обробки, звичайно, потрібна подальша обробка на брусках з вищим градацією для досягнення потрібної гостроти.
Ручні інструменти: Використовується для обробки стамесок, ножиць, різців та інших інструментів, які потребують відновлення основної форми і заточування.
Механічні інструменти: Наприклад, свердла та леза, які потребують значного видалення матеріалу для відновлення їхньої ефективності.
Будівельні інструменти: Може бути використаний для обробки інструментів, які використовуються в будівництві або важких умовах, де потрібна груба і швидка обробка.
- Цена: 45 ₴

