Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Norton |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Сталь, метал, дерево |
| Назначение | Заточування ріжучих інструментів |
| Толщина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
Заточувальний брусок
Брусок з 400 grit використовується для тонкої обробки інструментів і матеріалів після попередніх етапів обробки, забезпечуючи гладкість і чистоту поверхні. Це часто останній етап перед поліруванням або використанням для остаточного фінішу.
Ідеально підходить для делікатних або чутливих матеріалів, де важлива висока якість обробки без створення нових дефектів.
Ідеально підходить для ріжучих інструментів
-кухонних ножів,
-ножів для мисливства,
-для ножів, що використовуються в побуті чи на роботі,
-ножиць,
-стамескок,
-різців та інші інструменти, які потребують загальної обробки і точного заточування,
-механічні інструменти:включаючи свердла, леза та інші інструменти, які потребують поліпшення гостроти та форми.
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴

