Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Norton |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Сталь, метал, дерево |
| Назначение | Заточування ріжучого інструменту |
| Толщина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
Заточувальний брусок
Заточувальний камінь з абразивним зерном 600гріт. Зазвичай вважається кінцевим середнім рівнем абразивності, який використовують на стадії долаття і фінішної заточки інструментів.
Ідеально підходить для ріжучих інструментів
-кухонних ножів,
-ножів для мисливства,
-для ножів, що використовуються в побуті чи на роботі,
-ножиць,
-стамескок,
-різців та інші інструменти, які потребують загальної обробки і точного заточування,
-механічні інструменти:включаючи свердла, леза та інші інструменти, які потребують поліпшення гостроти та форми.
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴

