Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Оксид алюмінію |
| Обработка материала | Загартована сталь, метал, дерево |
| Назначение | Заточування ріжучого інструменту |
| Толщина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
Заточувальний брусок
Заточувальні бруски з електрокорунду білого є універсальними і ефективними для досягнення високоякісної заточки інструментів, як в промислових умовах, так і в домашніх.
Бруски з електрокорунду можна використовувати без води. Проте, в деяких випадках, особливо при обробці особливо твердих металів або для запобігання перегріву інструмента, використання води може бути корисним і необхідним.
Р80 є крупним зерном,яке здатне швидко знімати матеріал. Це робить його ефективним для обробки грубих поверхонь. Зазвичай використовується для початкового формування або вирівнювання поверхонь.
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴

