Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Електрокорунд нормальний |
| Обработка материала | Металеві сплави, дерево, кераміка |
| Назначение | Заточування (шліфування) ріжучих інструментів, оброблення дерева, кераміки, кожі |
| Толщина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
Заточувальний брусок
Сірий електрокорунд містить більше домішок і зазвичай має меншу чистоту порівняно з білим електрокорундом. Це може вплинути на його твердість і абразивні властивості.
Брусок з електрокорунду сірого кольору та зернистістю 60 гріт відрізняється від інших типів брусків своєю агресивністю і призначений для грубої обробки: м'яких металів, дерева, кераміки.
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴

