Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Карбид кремния |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Обработка материала | Тверда сталь, метал, кераміка, шкіра, пластмаса |
| Назначение | Заточування ріжучого інструменту, оброблення кераміки, дерева, композитів |
| Толщина | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
Заточувальний брусок
120 гріт: Це дрібне зерно, яке забезпечує середній рівень обробки. Зернистість 120 гріт підходить для доведення поверхонь після грубіших обробок і для досягнення більшої гладкості.
Обробка різних матеріалів: сталь, бронза, алюміній, кераміка, пластик і композити, шкіра.
Вибір зернистості бруска залежить від того, на якому етапі обробки ви знаходитесь і яку якість поверхні вам потрібно досягти, звертайтесь до нас і ми вам допоможемо зробити вибір.
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴

