Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Карбид кремния |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 мм |
| Обработка материала | Тверда сталь, метал, кераміка, дерево |
| Назначение | Заточування ріжучої кромки, оброблення дерева, кераміки |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
Заточувальний брусок
Карбід кремнію відрізняється від інших абразивів своєю здатністю обробляти тверді матеріали і має високу термостійкість.
180 гріт забезпечує якісну середню обробку і доведення поверхонь, ідеально підходить для досягнення гладкості.
Підходить для обробки широкого спектра матеріалів, включаючи метали, кераміку і пластики.
Карбід кремнію має високу зносостійкість, що робить брусок ефективним при тривалій експлуатації.
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴

