Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Карбід кремнію |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 мм |
| Обробка матеріалу | Алюміній, бронза, метал, дерево, кераміка |
| Призначення | Заточування ріжучих інструментів, оброблення дерева, кераміки, шкіри |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 25 мм |
Заточувальний брусок
120 гріт - це дрібне зерно, яке забезпечує середній рівень обробки. Зернистість 120 гріт підходить для доведення поверхонь після грубіших обробок і для досягнення більшої гладкості.
Обробка різних матеріалів: сталь, бронза, алюміній, кераміка, пластик і композити, шкіра.
Вибір зернистості бруска залежить від того, на якому етапі обробки ви знаходитесь і яку якість поверхні вам потрібно досягти, звертайтесь до нас і ми вам допоможемо зробити вибір.
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

