| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Карбід кремнію |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 мм |
| Обробка матеріалу | Тверда сталь, метал, кераміка,дерево |
| Призначення | Заточування ріжучого інструменту, обробка дерева, кераміки |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 25 мм |
Заточувальний брусок
Карбід кремнію - це синтетичний абразивний матеріал, який є дуже твердим і стійким до зношування. Карбід кремнію відрізняється від інших абразивів своєю здатністю обробляти тверді матеріали і має високу термостійкість.180 гріт -це середньо-дрібне зерно, яке забезпечує більш точну і якісну обробку, ніж грубіші зерна, але не досягає фінішної гладкості, яку дають дрібні зерна. Зернистість 180 гріт підходить для обробки поверхонь, які потребують середнього рівня доведення.
Підходить для обробки металів, таких як вуглецева сталь, чавун, бронза, алюміній. Карбід кремнію добре справляється з твердими і крихкими металами.
Може використовуватися для обробки керамічних матеріалів, які є досить твердими і крихкими.
Ефективно обробляє тверді пластикові та композитні матеріали, які мають певні вимоги до обробки.
Застосовується для відновлення ріжучих інструментів, таких як ножі, стамески та різці, коли потрібно усунути великі пошкодження або деформації.
- Ціна: 110 ₴

