Брусок заточувальний 64С 200/50/8 400 гріт
240 ₴
- В наличии
Брусок заточувальний 64С 200/50/8 400 грітВ наличии
240 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Карбид кремния |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 20 мм |
| Обработка материала | Тверді сталі, метал, кераміка, шкіра, дерево |
| Назначение | Заточування ріжучого інструменту, обробка дерева, пластмаси, шкіри |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 25 мм |
Заточувальний брусок
Брусок з 400 grit використовується для тонкої обробки інструментів і матеріалів після попередніх етапів обробки, забезпечуючи гладкість і чистоту поверхні. Це часто останній етап перед поліруванням або використанням для остаточного фінішу.
Підходить для обробки широкого спектра матеріалів, включаючи метали, кераміку і пластики.
Карбід кремнію має високу зносостійкість, що робить брусок ефективним при тривалій експлуатації.
Информация для заказа
- Цена: 240 ₴
