| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Ширина | 69 мм |
| Длина | 97 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Ідеально підходять для обробки деревини, металу, пластику та інших матеріалів.Використовуються для видалення іржі, фарби, забруднень з поверхонь. |
| Обработка материала | Сталь, дерево, метал, гіпс |
| Материал | Электрокорунд |
| Зернистость | SUPER FINE (320) |
| Толщина | 26 мм |
| Состояние | Новое |
Губка шліфувальна
Абразивні губки BOSCH використовуються для шліфування і очищення різних поверхонь.
Ідеально підходять для обробки деревини, металу, пластику та інших матеріалів.
Очищення: Використовуються для видалення іржі, фарби, забруднень з поверхонь.
Фінішна обробка: Підходять для досягнення гладкості поверхні перед фарбуванням або лакуванням.
Легко пристосовуються до форм оброблюваної поверхні.Використання абразивних губок з водою допомагає зменшити пил, покращує видимість робочої області і забезпечує кращий результат шліфування. Вода також допомагає зберегти губки в кращому стані, запобігаючи забиванню абразиву.
Помаранчеві губки: Груба шліфовка, ідеальні для видалення матеріалу та обробки нерівностей.
Жовті губки:Середня зернистість, використовуються для завершення основної обробки і підготовки до фінішу.
Зелені губки:для фінішної обробки.
- Цена: 34 ₴

