Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smirdex |
| Матеріал | Електрокорунд |
| Загальні | |
| Ширина | 69 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Обробка металу, швів, дерева, затирка шпатлівки |
| Обробка матеріалу | Дерево, метал, сталь, пластик, гіпс |
| Товщина | 26 мм |
| Стан | Нове |
| Довжина: | 97 мм |
Губка шліфувальна
Скошена форма дозволяє легше обробляти кути та вигнуті поверхні.
Може мати різну зернистість для різних етапів обробки:Medium - початкова стадія обробки, Fine - середня стадія, підготовчий етап до фінішу, Very fine- фінішна стадія обробки.
Використовується для обробки деревини, металу, пластику та інших матеріалів.
Підходить для досягнення гладкості перед фарбуванням або лакуванням.
Можна використовувати з водою, що покращує результат.
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴

