Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Smirdex |
| Материал | Электрокорунд |
| Общие | |
| Ширина | 69 мм |
| Длина | 97 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Обробка дерева, каменю, металу, затирка швів та шпатлівки |
| Обработка материала | Сталь, метал, дерево, пластик, камінь |
| Зернистость | Very fine (320) |
| Толщина | 26 мм |
| Состояние | Новое |
Губка шліфувальна
Скошена форма дозволяє легше обробляти кути та вигнуті поверхні.
Може мати різну зернистість для різних етапів обробки:Medium - початкова стадія обробки, Fine - середня стадія, підготовчий етап до фінішу, Very fine- фінішна стадія обробки.
Використовується для обробки деревини, металу, пластику та інших матеріалів.
Підходить для досягнення гладкості перед фарбуванням або лакуванням.
Можна використовувати з водою, що покращує результат.
Информация для заказа
- Цена: 34 ₴

