Шліфувальне коло 150х50х32 Р40
520 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SP-KSHP 150/50/32 Р40
Шліфувальне коло 150х50х32 Р40В наличии
520 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Электрокорунд |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 150 мм |
| Назначение | Шліфування дерев'яних виробів, зняття лаку, фарби та іржі, затирка швів та нерівностей |
| Обработка материала | Дерево, гіпс, шпатлівка, лак, фарба, латунь, мідь, нержавіюча сталь, пластик |
| Посадочный диаметр | 32 мм |
| Высота | 50 мм |
| Зернистость | Р40 |
| Состояние | Новое |
Шліфувальне коло пелюсткове
Пелюсткові круги використовуються для досягнення гладкості поверхні та видалення дефектів.
Вони дозволяють працювати з важкодоступними місцями та нерівними поверхнями.
Ефективно очищають поверхні від забруднень старої фарби та іржі.
Широке застосування кругів дозволяє шліфувати сталеві та алюмінієві вироби, обробка дерев'яних елементів, виготовлення меблів, а також бетонних та кам'яних поверхонь. Використовуються для шліфування кузовів та деталей.
Доступні в різних розмірах зерна, що дозволяє вибрати відповідний варіант для конкретних завдань (грубше для попередньої обробки, дрібніше для фінішної).
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴
