Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Призначення | Шліфування дерев'яних виробів, зняття лаку, фарби та іржі, затирка швів та нерівностей |
| Обробка матеріалу | Дерево, гіпс, шпатлівка, лак, фарба, латунь, мідь, нержавіюча сталь, пластик |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Матеріал | Електрокорунд |
| Висота | 50 мм |
| Зернистість | Р80 |
Круг шліфувальний пелюстковий
Пелюсткові круги використовуються для досягнення гладкості поверхні та видалення дефектів.
Вони дозволяють працювати з важкодоступними місцями та нерівними поверхнями.
Ефективно очищають поверхні від забруднень старої фарби та іржі.
Широке застосування кругів дозволяє шліфувати сталеві та алюмінієві вироби, обробка дерев'яних елементів, виготовлення меблів, а також бетонних та кам'яних поверхонь. Використовуються для шліфування кузовів та деталей.
Доступні в різних розмірах зерна, що дозволяє вибрати відповідний варіант для конкретних завдань (грубше для попередньої обробки, дрібніше для фінішної).
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴

