| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Полтавский алмазный завод |
| Страна производитель | Украина |
| Материал круга | Алмаз |
| Толщина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 100 мм |
| Назначение | Заточування |
| Обработка материала | Високошвидкісні сталі, кобальтові свердла та свердла з твердосплавними вставками, метал,камінь, бетон, художнє скло, кришталь. |
| Посадочный диаметр | 20 мм |
| Зернистость | 100/80 |
Круг алмазний прямого профілю
Алмазні круги прямого профілю ідеально підходять для заточування інструментів, оскільки їхній профіль забезпечує рівномірне зняття матеріалу.
Якщо вам потрібно виконувати роботи з великим об'ємом та високими вимогами до точності, або обробляти дуже тверді матеріали, вибирайте алмазні круги з 100% алмазом.
Якщо ваші роботи включають легшу заточку інструментів та обробку металів середньої твердості, то круги з 50% алмазу будуть більш економічними і достатніми для виконання задач.
Ось кілька прикладів інструментів, які можна заточувати за допомогою алмазного диска прямого профілю:
Свердла (включаючи високошвидкісні сталі (HSS), кобальтові свердла та свердла з твердосплавними вставками).
Фрези (особливо твердосплавні та мікротвердосплавні фрези).
Ріжучі леза для обробки металу (наприклад, ріжучі ножі на верстатах).
Токарні різці, які використовуються для обробки металу.
Ріжучі інструменти з твердосплавними або керамічними наконечниками.
- Цена: 706 ₴

