Пилоточка 100/10/3/2/32 Базис
485 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Призначення | Заточування |
| Обробка матеріалу | Вуглецеві та леговані сталі.Твердосплавні матеріали (кобальт, вольфрам).Кераміка.Скло та камінь.Пластмаси.Латунь, мідь. |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Зернистість | 125/100 |
| Товщина | 10 мм |
| Твердість | 2 мм |
Алмазний круг пилоточка
Алмазні заточні круги,пилоточки, використовуються для обробки та заточування різноманітних матеріалів, що мають високу твердість. Ці круги, виготовлені з алмазних частинок, є незамінними для роботи з матеріалами, які важко обробляються стандартними абразивними матеріалами. Вибір між 100% алмазною насипкою та 50% базисною залежить від конкретних вимог до обробки. Якщо необхідно працювати з дуже твердими матеріалами або за великими навантаженнями, варто обрати 100% алмазні круги. Для менш складних завдань або для економії витрат можна вибрати базисні круги з 50% алмазною насипкою.
Заточування свердел, фрез, різців, токарних інструментів, пильних лез.
Алмазні круги ефективно обробляють тверді сплави, в тому числі вольфрамові карбіди, сталь з високим вмістом легуючих елементів.
Завдяки своїй високій твердості, алмазні круги використовуються для обробки скляних та керамічних поверхонь, що дозволяє досягти високої точності та чистоти поверхні.
- Ціна: 485 ₴
